Over ons
Wij, dat zijn Annet Kazimier, Lammert Schotanus en Erie Dam , vormen met zijn drieën de Stichting Kollum Promotie. We wonen alle drie al jaren in Kollum en zien het mooie van Kollum in zijn historie (veel monumenten), mooie waterpartijen en een karakteristiek centrum. Wij willen ons steentje bijdragen om Kollum goed op de kaart te zetten en dan vooral met activiteiten die uniek zijn voor ons dorp (met een klein stedelijk karakter).
We doen dit door allerlei activiteiten te initiëren en te promoten. We houden dat toeristen maar ook de Kollumers zelf enthousiast worden van hetgeen wij organiseren. Op deze website kunt u lezen wat er zoal gebeurt of staat te gebeuren in Kollum.

AGENDA
Woensdag 26 Maart
Voorjaars kermisVan 26 tot 29 maart 2025 is de kermis weer te vinden op het Maartensplein in Kollum. Een groot aantal leuke attracties zullen weer worden opgesteld zoals een draaimolen, zweefmolen, botsauto’s, schiettent, grijpautomaten, oliebollen kraam en de Trip Temptation!
Over ons
HIM staat voor Handel Industrie en Middenstand en is een ondernemersvereniging waar diverse winkels en bedrijven uit Kollum e.o. bij aangesloten zijn. De HIM is er door ondernemers, voor ondernemers.
Contactgegevens
HIM Kollum
Postbus 120
9290 AC Kollum
E-mail: info@himkollum.nl
Website: www.beleefkollum.nl
Facebook: www.facebook.com/beleefkollum